Opinie pacjentów

Magdalena – ur. 2010 r.

diagnoza: mózgowe porażenie dziecięce, diplegia

wiek w momencie zabiegu Metodą Ulzibata: 4 lata

 

Mama Madzi pisze:

„Madzia ma 7 lat. Jest w pełni samodzielną i radosną  dziewczynką. Metoda Ulzibata pomogła jej bardzo. Na zajęciach rehabilitacji skupialiśmy sie głównie na rozciąganiu, a po zabiegu na estetyce. Zabieg wykonany 3 lata temu. Madzia nadal nie chodzi na palcach – co widoczne było przed zabiegiem Myślę, że za jakiś czas, jak bardzo podrośnie , powtórzymy zabieg.

Pełna nadziei Mama Magdy”

 

 

Banasik Magda
Michał – ur. 2007 r.

diagnoza: stan po niedotlenieniu w 5 miesiącu życia

wiek w momencie zabiegu Metodą Ulzibata: 8 lat

 

Mama Michała pisze:

„Jestem mamą Michała, który po zabiegu stawia już całą stopę na ziemi co znacznie poprawiło jakość chodzenia; wcześniej stawiał tylko na palcach. Sam zabieg świetna sprawa, fachowa opieka, nie było żadnych problemów z narkozą, sam zabieg trwał do pół godziny. Michał wybudził się bez problemów, po niedługim czasie przenieśliśmy się do hotelu. Do wieczora Michał był spokojny, przespał noc i rano powrót do domu. Z każdym dniem było lepiej. Po miesiącu chodził swobodnie i na całej stopie, wszystko minęło szybko i sprawnie, dziś już nawet o tym nie pamięta.

Lekarze bardzo wyrozumiali wszystko było wytłumaczone osobiście zachęcam każdego to dobra decyzja. Nie było nawet chwili żebym żałowała. Bez gipsu, bez krzyku, komfortowo.

Beata mama Michała”

 

Michał

Michał1

Wiktor – ur. 2009 r.

diagnoza: mózgowe porażenie dziecięce, hemiplegia lewostronna, autyzm wczesnodziecięcy

wiek w momencie zabiegu Metodą Ulzibata:

I etap: 4 lata

II etap: 6 lat

 

Mama Wiktora pisze:

„My też polecamy. Syn miał 8 razy botoks i nic nie dało takiego efektu jak fibrotomia. Chodzi w normalnych butach,  łuskach i ortezach zapomnieliśmy. Lekarze nam odradzali a rehabilitanci mówili o efektach u pacjentów. Dziękujemy całemu zespołowi.

Jolanta mama Wiktora”

 

 Przed:23432406_1998341560379389_615325094_o

23468487_1998340870379458_686234306_o

Po:

23469357_1998342217045990_1288480971_o

Sebastian – ur. 2006 r.

diagnoza: mózgowe porażenie dziecięce z powodu obrzęku mózgu, który nastąpił w wyniku nagłego obniżenia poziomu cukru, cukrzyca

wiek w momencie zabiegu Metodą Ulzibata: 8 lat

Mama Sebastian pisze:

„Po 3 latach cała stopa nadal pięknie dotyka ziemi. Syn nie ma już przeprostu w kolanie. Gdyby nie fibrotomia Sebek nie zacząłby samodzielnie chodzić. Polecam z czystym sumieniem.

Barbara mama Sebastiana”

 

Aleksandra – ur. 2009 r.

diagnoza: mózgowe porażenie dziecięce, niedowład połowiczny lewostronny

wiek w momencie zabiegu Metodą Ulzibata: 6 lat

Mama Oli pisze:

Po 2 latach stopa całą powierzchnią dotyka podłoża, ale nadal jest problem z ręką a w szczególności z nadgarstkiem.

 

Małgorzata mama Oli”

Miłosz – ur. 2006 r.

diagnoza: mózgowe porażenie dziecięce

wiek w momencie zabiegu Metodą Ulzibata: 6 lat

Mama Miłosza pisze:

„Miłosz jest dużym  wcześniakiem (26 tydzień) mpd, wodogłowie z zastawką, spastyka, 4-rokończynowe porażenie z niedowładem lewej strony, niedorozwój ciała modzelowatego, autyzm, stopa lewa końsko-szpotawa. miał 6 lat jak poddaliśmy  Go zabiegowi fibrotomii w Krakowie. Miał robione nogi, lewa rękę i lewą stronę tułowia. W bardzo krótkim czasie po zabiegu było od razu widoczne , że lewa ręka zrobiła się bardziej sprawna, plastyczna a w reszcie ciała ustąpiły przykurcze. Dodatkowo dwa lata rehabilitacji i stopa końsko-szpotawa wróciła do „normalności” i Miłosz prosto stanął na stopach. Bez żadnych innych ingerencji oprócz rehabilitacji syn idzie do przodu , nie wiem co by było gdybyśmy się nie zdecydowali  ma fibrotomię.

Katarzyna mama Miłosza”